Na inaugurację do Dębowca.

• autor: Tschabalala, 2015-08-27 21:38

W najbliższą sobotę (29.08) nasze drużyny udadzą się do Dębowca, gdzie podejmą miejscową Dębowczankę.

Dębowczanka Dębowiec - ORZEŁ Bieździedza

Zbiórka na stadionie o 9:20. Mecz juniorów o 11:00, zaś trampkarzy o 13:00.

Dębowczanka to jedna z tych drużyn, z którą mamy do czynienia od lat i jest nam bardzo dobrze znana. Nasz najbliższy rywal rok w rok plasuje się w dolnej części tabeli, a w zeszłym sezonie zdobyli zaledwie 4 punkty. Zazwyczaj z meczów wychodzimy ze zdobyczą punktową, ale chyba każdy ma w głowie spotkanie z rundy wiosennej zeszłego sezonu, kiedy to grając na własnym stadionie remisujemy z Dębowcem grającym w "dziewiątkę". Podchodząc do tego spotkania trzeba mieć ten fakt na uwadze, podejść do rywala z respektem i być skoncentrowanym do ostatniego gwizdka. Takie mecze powinny nas nauczyć, że żadna ekipa nam się nie "podłoży", a już w szczególności Dębowiec, który gra piłkę mocno fizyczną - długie piłki, pojedynki biegowe, nie cofanie nóg w walce o piłkę to aspekty naszego najbliższego oponenta. Mecz z pewnością nie będzie łatwy, tym bardziej, że okres przygotowawczy, mimo iż był (w końcu) dobrze zorganizowany, tak podejście zawodników pozostawia wiele do życzenia. Brak treningów to nasza zmora, cieszy liczebność na sparingach, ale wyniki mówią same za siebie. Mimo wszystkich "przeciwności losu", musimy mierzyć w wywiezienie punktów z Dębowca. Pierwsze mecze w sezonie, a już w szczególności inauguracje, to spotkania trudne, a musimy mieć na uwadze, że stracone punkty na początku sezonu mogą mieć bardzo dużą wartość w jego końcowej fazie.

KAŻDY ZAWODNIK MA OBOWIĄZEK ZABRAĆ ZE SOBĄ DOKUMENT TOŻSAMOŚCI. Kto nie zabierze nie będzie mógł nawet zostać zgłoszonym do meczu, więc prosimy o poważne potraktowanie tej sprawy.