II Kolejka - Zapowiedź.

• autor: Tschabalala, 2015-08-31 16:41

II Kolejka rozgrywek o mistrzostwo A-Klasy juniorów przed nami, a w niej pierwszy "hit" tego sezonu. Zapraszamy do lektury pierwszej odsłony "Zapowiedzi kolejki". Całość w rozwinięciu.

Standart Święcany - Liwocz Brzyska

Początek spotkania o 11:00 na stadionie w Święcanach. Mecz poprowadzą: Majewski,  Szczepanik A.

Początek rozgrywek, a tutaj już przyjdzie jednemu z faworytów ligi stracić punkty. Standart w pierwszej kolejce co prawda "odpoczywał" i jeszcze nie złapał rytmu meczowego, ale ta ekipa ma za pasem 3 lata ogrania w klasie "O", a także to spotkanie będą rozgrywać na własnym stadionie, co jest ich kolejnym atutem. Liwocz natomiast w pierwszej kolejce ograł u siebie 4:1 Zamczysko, więc na ten wyjazd uda się "w gazie". Mecz zapowiada się bardzo interesująco, a sobotnich rywali powinien zmotywować fakt, że przy tak małej lidze strata punktów na początku rozgrywek może być bardzo znacząca w końcowej fazie.

Huragan Zarzecze - ORZEŁ Bieździedza

Początek spotkania o 11:00 na stadionie w Dębowcu. Mecz poprowadzą: Aleksander, Kotulak.

Gospodarze w rundzie wiosennej zeszłego sezonu imponowali, a na inaugurację nie skompletowali składu. Stawia to drużynę ORŁA pod znakiem zapytania. Zawodnicy raczej nie wiedzą, czego mogą się spodziewać po swoim rywalu. Sytuacja działa dosyć podobnie w drugą stronę, bowiem gracze Bieździedzy rozegrali zaledwie 20-minutowy mecz na inaugurację z Dębowcem grającym w 7., więc jedyne czego Zarzecze może się spodziewać to tego, że ORZEŁ skompletuje skład. Liczymy, że potyczka dojdzie do skutku i zobaczymy ciekawe widowisko. Mała ciekawostka na koniec - terminarz tak się ułożył, że dla ORŁA będzie to drugie spotkanie w tym sezonie na boisku w Dębowcu, gdyż to właśnie na nim w roli gospodarza występuje Huragan, zaś dla samego Huraganu, na ich domowym boisku będzie to pierwszy mecz tego sezonu. Chyba definicja słowa "gospodarz" w przypadku tego meczu może być omylna.

Zamczysko Odrzykoń - Sobniów Jasło

Początek spotkania o 11:00 na stadionie w Odrzykoniu. Mecz poprowadzą: Kochanik, Pękala

Drużyna Zamczyska zaliczyła falstart na inaugurację przegrywając na trudnym terenie 4:1. Na pewno "nowa" drużyna naszej ligi będzie chciała osiągnąć korzystny rezultat, ażeby nie dać uciec stawce na zbyt dużą odległość punktową. Zadanie, jakie ma przed sobą drużyna Odrzykonia wydaje się być naprawdę trudne, gdyż podejmują Sobniów, który aspiruje do czołówki ligi, ale gdzie robić punkty, jeśli nie u siebie? Jedno jest pewne - po tej kolejce poznamy możliwości ekipy Zamczyska. Liczymy na ciekawy mecz w Odrzykoniu.

Victoria Kobylany - Dębowczanka Dębowiec

Początek spotkania o 11:00 na stadionie w Kobylanach. Mecz poprowadzą: Guzik Mir., Jakieła

Ciężko coś o tym spotkaniu napisać. Obydwie drużyny z brakami kadrowymi, obydwie drużyny przez ostatnie dwa lata plasują się na dnie tabeli i obydwie drużyny z fatalnym początkiem sezonu, który zapowiada zły sen poprzednich lat. Miejmy nadzieję, że Dębowiec skompletuje pełny skład i uda się do Kobylan, gdzie będzie na nich czekała szeroka kadra Victorii. Takiego scenariusza życzę sobotnim rywalom.