III Kolejka - Zapowiedź.

• autor: Tschabalala, 2015-09-05 20:45

W lidze coraz ciekawiej. Zapraszamy do lektury w rozwinięciu newsa!

Sobniów Jasło - Standart Święcany

Sytuacja wygląda tak kiepsko dla obydwu drużyn, że mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Zarówno Sobniów jak i Standart stracili punkty w poprzedniej kolejce i obydwie zaczynają nieco oglądać się za plecami rywali, ale w tej kolejce i w tym meczu porażka może oznaczać wbicie gwoździa do trumny, gdyż Liwocz i ORZEŁ w najbliższym weekendzie są zdecydowanymi faworytami i oddalenie się na 5-6 punktów przy tak krótko trwającym sezonie może okazać się stratą bardzo trudną do odrobienia. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że to gospodarze będą faworytem. Święcanie w pierwszej kolejce "odpoczywali", gdyż Zarzecze nie skompletowało składu, w drugiej kolejce doznają porażki w ważnym meczu z Brzyskami, a teraz przed nimi kolejny ważny mecz i to w dodatku na wyjeździe. Standart do Sobniowa jedzie z nożem na gardle. Jaślanie mają chyba tylko jeden problem w tym sezonie - skuteczność, a właściwie jej brak. Jeśli szybko nie wyeliminują tej przeszkody, to ta potyczka może nie zakończyć się po ich myśli. Liczymy na arcyciekawe spotkanie!

ORZEŁ Bieździedza - Victoria Kobylany

Drużyna ORŁA po dwóch kolejkach przoduje w tabeli. Ekipa Kobylan w pierwszej kolejce została rozbita przez Sobniów 6:0, zaś w drugiej otrzymała walkower w spotkaniu z Dębowcem. Ciężko więc coś więcej powiedzieć o drużynie Victorii. Na pewno faworytem spotkania są zawodnicy z Bieździedzy i każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką. Miejmy też nadzieję, że Kobylany zbiorą skład i przybędą na mecz. Mimo, że to trzecia kolejka, ORZEŁ dopiero pierwszy raz zagra na własnym boisku.

Dębowczanka Dębowiec - Zamczysko Odrzykoń

Dębowiec to najgorzej zorganizowana drużyna w tym sezonie. Dwa mecze i w obydwu brak składu. Jedyne na co mogą liczyć zawodnicy Zamczyska, to właśnie na skompletowanie drużyny przez Dębowczankę. Odrzykoń jest w tej potyczce zdecydowanym faworytem i wątpliwe jest potknięcie na stadionie w Dębowcu.

Liwocz Brzyska - Huragan Zarzecze

Huragan ma lekkie problemy z wyjazdami, co pokazał w pierwszej kolejce. Miejmy nadzieję, że to był jednorazowy przypadek i będą teraz regularnie przybywać na mecze, bo jeśli tak będzie, to i w Kłodawie zapowiada się ciekawie spotkanie. Brzyska oczywiście są faworytem, ale zawodnicy z Zarzecza na pewno się nie "podłożą", a przy odrobinie szczęścia, którego im brakowało w meczu z Bieździedza, niespodzianka wcale nie musi być taka nieprawdopodobna. Dla zawodników z Brzysk oczywiście takie potknięcie byłoby bardzo niekorzystne. Aktualnie ta drużyna jest jedną z najlepiej zorganizowanych, co weryfikują wyniki i chyba nie dopuszczają do siebie myśli oddania punktów na własnym terenie. Liczymy na wyrównaną potyczkę.