IV kolejka - Zapowiedź.

• autor: Tschabalala, 2015-09-17 21:48

Hit rundy! "Standart - jak nie teraz, to kiedy?" Zapraszamy do Zapowiedzi IV kolejki w rozwinięciu!

Liwocz Brzyska - Sobniów Jasło

To spotkanie można zaliczyć nie tylko do hitu kolejki, ale i całej rundy. Mecz pomiędzy dwójką głównych pretendentów do zwycięstwa w lidze. Kto jest w lepszej sytuacji? Zdecydowanie Liwocz. Spotkanie w roli gospodarza oraz napędzający fakt, że Jaślanie już stracili punkty. Z perspektywy meczu bezpośredniego można powiedzieć - Liwocz może, Sobniów musi, ale kiedy popatrzymy na tabelę, sytuacja nieco się zmieni. Wtedy już można powiedzieć, że i Liwocz i Sobniów musi. Paradoksalnie ta kolejka jest półmetkiem rundy, paradoksalnie, bo przecież kilka tygodni temu inaugurowaliśmy nowy sezon... Cóż, każda liga ma swoje uroki, nasza jest akurat "mała" i wszystkie straty punktowe mogą się odbijać czkawką do końca sezonu. Nie rokujemy tutaj, że przegrana drużyna będzie skreślona z wyścigu o zwycięstwo w lidze, ale nie oszukujmy się - jednej z ekip po tej kolejce plany się mocno pokrzyżują.

Zamczysko Odrzykoń -  ORZEŁ Bieździedza

Ciekawy mecz zapowiada się także w Odrzykoniu, gdzie miejscowe Zamczysko podejmie lidera rozgrywek - ORŁA Bieździedza. Zawodnicy gospodarzy po tej kolejce będą mieli wszystkie mecze z czołówką za sobą, a pokazali, że potrafią "kąsać" na własnym boisku. Co prawda z trudnego terenu w Brzyskach ekipa Odrzykonia wróciła na tarczy, ale już w spotkaniu u siebie ze Sobniowem wyrwała w ostatniej minucie cenny punkt. Ten fakt na pewno pokazuje, że Zamczysko nie jest kolejnym "chłopcem do bicia" w lidze i ma charakter. Dla ORŁA będzie to pierwszy sprawdzian w lidze. Dotychczas zawodnicy z Bieździedzy ogrywali ekipy z Dębowca, Zarzecza i Kobylan, a po trzech kolejkach wszystkie te drużyny zamykają tabelę. Zarówno ORZEŁ jak i Zamczysko mają coś do pokazania, liczymy na ciekawe spotkanie.

Huragan Zarzecze - Victoria Kobylany

Outsiderzy ligi naprzeciwko siebie. Ciężko o tym meczu coś napisać. Jeśli w ogóle dojdzie do skutku, to zapowiada się wyrównana potyczka. Ubieganie się o widowiskowość może nieść ze sobą rozczarowanie, więc po prostu będziemy życzyć obydwu ekipom zażegnania problemów kadrowych i rozegrania spotkania.

Standart Święcany - Dębowczanka Dębowiec

Standart - jeśli nie teraz, to kiedy? Chyba taki nagłówek najlepiej pasowałby do tego spotkania. Zawodnicy ze Święcan bardzo rozczarowują, nie spełniają oczekiwań i chyba sami mają tego świadomość. W czwartej kolejce nadchodzi szansa przełamania. Mecz z przedostatnim Dębowcem, który na swoim koncie ma zero punktów. Ostatnie spotkanie wyjazdowe Dębowczanki w ogóle nie doszło do skutku, drużyna nie skompletowała składu. Miejmy nadzieję, że sytuacja sprzed dwóch tygodni się nie powtórzy i do potyczki na stadionie w Święcanach dojdzie.