V kolejka - Porażki na własne życzenia.

• autor: Tschabalala, 2015-09-27 20:19

Za nami V kolejka rozgrywek o mistrzostwo A-Klasy. Właściwie jeśli chodzi o rundę jesienną, to prawie wszystko stało się jasne. Brylujące w tabeli ekipy z Bieździedzy i Brzysk wyrobiły sobie taką przewagę nad resztą stawki, która nie pozwoli jej nawet w matematyczny sposób dogonić podczas tej rundy. Kto zostanie mistrzem jesieni dowiemy się już za tydzień. Podsumowanie minionej kolejki w rozwinięciu, zapraszamy!

ORZEŁ Bieździedza 11:0 Standart Święcany

Zawodnicy Standartu mogą sobie pluć w brodę, toczyli wyrównane spotkanie z liderem i zapowiadało się, że mogą go postraszyć, a w 35 minucie w bezmyślny sposób tracą dwóch zawodników i sami wydają na siebie wyrok. Hit zawiódł, a zawodnicy ze Święcan "wbijają sobie gwóźdź do trumny" w walce o powrót do klasy O.

Sobniów Jasło 1:3 Huragan Zarzecze

W żadnym scenariuszu nie wzięlibyśmy takiego przebiegu wydarzeń pod uwagę. Sensacja stała się faktem, Jaślanie tracą komplet punktów w meczu, którego nie powinni i nie mogli przegrać. Dogonienie czołówki po tej kolejce stało się arcytrudnym zadaniem. Na pochwałę zasługuje także ekipa Huraganu, która najwidoczniej zażegnała problemy kadrowe i utarła nosa faworytowi na jego własnym boisku.

Victoria Kobylany 2:11 Zamczysko Odrzykoń

Do sensacji nie dopuścili zawodnicy Odrzykonia. Pewnie rozbijają w roli gości Victorię. Po tym spotkaniu Zamczysko na poważnie zawitało w pierwszej części tabeli i zapowiada się ciekawa rywalizacja o najniższy stopień podium.

Dębowczanka Dębowiec 0:3 Liwocz Brzyska

WALKOWER

Statystyki kolejki:

Bramki strzelone: 28 (nie licząc walkoweru)
Zwycięstw gospodarzy:
Zwycięstw gości: 3