• autor: matijas3100a, 2016-08-28 06:40

LKS ORZEŁ Bieździedza - LKS ZORZA Łęki Dukielskie  3:3  (JUNIORZY STARSI)

bramki dla naszego zespołu zdobyli: Gwiżdż i 2x Cyrulik

ORZEŁ:​ Wojnar - T.Kuryj, Osika, T.Słonka, Maresz (45, Ł.Wilisowski) - Krajewski, Gwiżdż, Górczany, Zemrys - Palar, Cyrulik.

W pierwszym meczu inauguracyjnym rundy jesiennej sezonu 2016/17 krośnieńskiej klasy „A” (Juniorów Starszych) gr.III, ORZEŁ Bieździedza remisuje na własnym stadionie z ZORZA Łęki Dukielskie 3:3. Spotkanie to miało zanadrzu dwa różne scenariusze… Pierwsza połowa wykonaniu ORŁA, była znakomita! ORZEŁ zdobył już prowadzenie w 8 minucie dzięki Tomaszowi Gwiżdż! Który wspaniale wykonał rzut rożny ze strzałem wprost na bramkę rywala. Gra na chwilę się uspokoiła aż do 25 minuty, gdzie Bartek Górczany podał idealną prostopadło piłkę do prawie nie krytego Kamila Cyrulika, który oddaję pewny strzał. Ale wciąż to było dla zawodników ORZEŁKA mało więc nie długo potem, Marcin Krajewski wywalcza piłkę dla naszego zespołu w bocznym sektorze rywala i podaje do dobrze ustawionego Kamila Cyrulika który uderza z 16 metrów i daję nam prowadzenie 3:0 do końca pierwszej połowy… Druga połowa to koszmar w wykonaniu ORŁA. Wyślijmy z szatni zbyt pewni siebie. Nasze Kontrataki nie były już tak skuteczne jak w pierwszej połowie… Karty się odwróciły… I już 62 minucie tracimy gola po strzale na dalszy słupek. Nie potrafiliśmy się otrząsnąć po stracie gola chwile potem goście strzelają nam jeszcze jednego gola. Było 3:2 dla nas, pozostało 3 minuty do zakończenia już czasu doliczonego drugiej połowy… Niestety drużyna z Łęk Dukielskich strzeliła nam wyrównującego gola, przez nieuwagę naszego obrońcy który nie pokrył prawidłowo napastnika gości. Więcej w rozwinięciu (Juniorzy Młodsi)...

LKS ORZEŁ Bieździedza - LKS ZORZA Łęki Dukielskie  1:1  (JUNIORZY MŁODSI)

bramki dla naszego zespołu zdobył bramkę: Łętowski.

ORZEŁ:​ Wojnar - Łodziński, Pawłowski, Maresz, Sypień, - S.Słonka, Łętowski, Pruchnik, P.Czajka - Ł.Kulig, Reczek.

Grali również: J.Kuryj, P.Włodarczyk, M.Czajka

W pierwszym meczu inauguracyjnym rundy jesiennej sezonu 2016/17 krośnieńskiej klasy „A” (Juniorów Młodszych) gr.III, ORZEŁ Bieździedza remisuje na własnym stadionie z ZORZA Łęki Dukielskie 1:1. Nasi Juniorzy Młodsi źle zaczęli to spotkanie bo już w 4 minucie straciliśmy gola przez zlekceważenie przez naszych obrońców, napastnika gości. ORZEŁ bez skutecznie próbował odrobić stratę... Dopiero w 2 połowie a dokładniej 52 minucie, Przemek Łętowski idealnie wykonuje rzut wolny ze strzałem na bramkę z 25 metrów i wyrównuję wynik 1:1.. Nasze ataki jak i w pierwszej tak i w drugiej połowie nie przyniosły już więcej bramek.. Nasi Juniorzy grali z przewagą nad przeciwnikiem 11 zawodników ORZEŁKA na 7 zawodników ZORZY... Miedzy innymi mieliśmy większe szanse aby wygrać to spotkanie niż rywale...