Kolejna Wygrana Juniorów Starszych & Porażka Juniorów...

Kolejna Wygrana Juniorów Starszych & Porażka Juniorów Młodszych

LKS TĘCZA Zręcin - LKS ORZEŁ Bieździedza 2:3  (JUNIORZY STARSI)

bramki dla naszego zespołu zdobyli: Sikora i Dziak.

ORZEŁ: Wojnar - Gwiżdż, Osika, S.Sikora, Ł.Wilisowski - Pruchnik, Fara, T.Sikora - Ł.Czajka - Dziak,

W kolejnym meczu rundy jesiennej rozgrywek A klasy Juniorów Starszych LKS ORZEŁ Bieździedza wygrywa na wyjeździe z LKS TĘCZĄ Zręcin 3:2. Pierwsza połowa w wykonaniu ORŁA i TĘCZY była bardzo wyrównana, ale my wypracowaliśmy sobie tą kapitalną akcję na zdobycie gola. Dokładniej nasz zawodnik Wiktor Pruchnik strzelając na bramkę z 20 metra, tym strzałem podaje do zawodnik Tęczy i nieszczęsnym trafem, dla swojej drużyny trafia futbolówkę do własnej bramki... Zdobyliśmy prowadzenie w pierwszej połowie...  Po rozpoczęciu drugiej połowy swoje trafienie zalicza również Tomasz Sikora który oddaje strzał z światło bramki i trafia bezbłędnie. Prowadziliśmy już 2:0 na rewanż ze strony gospodarzy nie trzeba było długo czekać przez nieuwagę naszych obrońców tracimy bramkę na 2:1. W ostatnim kwadransie spotkania po indywidualnej akcji Huberta Dziaka zyskujemy prowadzenie nad Tęczą 3:1. Pod koniec spotkania tracimy jeszcze jednego gola. Po czym sędzia zakończył mecz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2... Więcej w rozwinięciu (Juniorzy Młodsi)...

LKS TĘCZA Zręcin - LKS ORZEŁ Bieździedza 2:1  (JUNIORZY MŁODSI)

dla naszego zespołu gola zdobył: Łętowski

ORZEŁ: Wojnar - Łodziński, Lejkowski, Łętowski, Sypień, - Śliż, Krajewski, P.Czajka ,Ł.Kulig, - M.Czajka, Palar.

W kolejnym meczu rundy jesiennej rozgrywek A klasy (Juniorów Młodszych) ORZEŁ Bieździedza przegrał na wyjeździe z LKS TĘCZĄ Zręcin 1:2. Powtórka z rozrywki znowu można powiedzieć że w naszej drużynie brakowało bardzo kluczowych zawodników ponownie sobie jak widać olali mecz. ORZEŁ musiał zagrać "rezerwą" No ale całkiem dobrze sobie ta rezerwa radziła co prawda straciła dwie bramki ale nie mało brakło a by jeszcze to zremisowali... Kapitalną formą popisał się Przemysław Łętowski który zalicza swoje trafienie z rzutu wolnego, z 30 metra strzałem na bramkę. Niemało brakło aby powtórzył ponownie swój wyczyn ale już za drugim razem trafił w spojenie i niestety futbolówka już nie wpadła do bramki...

Trening Juniorów Starszych na Orliku w Bieździedzy o Godzinie 16:00! We Środę!

A trening Juniorów Młodszych na Stadionie w Bieździadce We Wtorek o godzinie 16:00 i we czwartek o godzinie 16:30!